LOOPIMAL by YATATOY

Eğitim
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4,49 ?
  • Boyut 58.0 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma YATATOY
Çocuklarınızın kişisel eğitimlerine katkı sağlayacak bir uygulama ile karşı karşıyasınız.

Küçük çocuklar için müzik yapmayı öğrenmenin en iyi yolu ile karşı karşıyasınız. Loopimal uygulaması çocuklarınıza keyifli vakit geçirmeleri için renkli bir mobil uygulamadır. 

İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödeyerek indirebileceğiniz Loopimal uygulaması  çocuklarınıza keyifli vakit sunabilecek mükemmel bir uygulamadır. Mobil cihazınızın sizlere sunmuş olduğu bu fırsattan sizde yararlanın ve çocuklarınızın gizliden gizliye kişisel eğitim vermektedir. 

İlk okula başlamadan önce çocuklarınızın eğitimleri sizlerin elindedir. Anne ve babaya çocuklarının eğitim alması aşamasında büyük bir iş düşmektedir. Bu sebeple ebeveynlerin çocuklarının kişisel eğitimlerine özen göstermeli ve mobil uygulamalar ile bu eğitim sürecini desteklemelidirler. 

Bu tarz kaliteye sahip bir uygulama olan Loopimal uygulamasını sizde İOS mobil cihazınıza indirin ve çocuklarınız oyun oynarken bir yandan da kişisel eğitimlerine başlasınlar. Loopimal mobil uygulaması sezgisel bir eğlence jestiyle farklı hayvanlar için diziler oluşturarak hayvanları tanıyebilecekleri keyifli bir uygulamadır.  İçerik melodik, ritmik veya hareket üsleri üzerindedir. 

LOOPIMAL by YATATOY indir